BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

BX Minerals Matte serija

BX Minerals Matte seriją sudaro makiažo pagrindai ir maskuotojai. Makiažo pagrindas pasižymi intensyvesniu maskavimu, bet tuo pat metu išlieka 100 % natūralus!  Tai mineralinės produkcijos linija be konservantų, aliejų, kvapiklių, chemijos bei kitų odą alergizuojančių ar dirginančių sudėtinių dalių. Tai nauja ir puiki alternatyva BX Minerals kosmetikoje, kam yra reikalingas stipresnis maskavimas! Naudojant mūsų mineralinės produkcijos gamą, jūsų oda taps sveikesnė, jaunatviškesnė, makiažu galėsite mėgautis nuo ryto iki vakaro, kiekvieną dieną!

Matte mineralinis makiažo pagrindas natūraliai lengvai ir glotniai padengia veidą mineralais. Palaiko normalią odos drėgmę, nesausina jos. Nekemša porų. Puikiai maskuoja odos trūkumus. Saugo odą nuo žalingų saulės spindulių SPF 15 +. Suteikia odai matinį atspalvį (efektą).

BX Minerals Matte makiažo pagrindo atspalviai:

LIGTH MATTE - tinka šviesiai odai su gelsvu ir/ar neutraliu atspalviu.
WARM MATTE
 - vienas iš populiariausių atspalvių. tinka tiek šviesiai tiek vidutinio tamsumo odai su neutraliu, bei gelsvu/rožiniu atspalviu.
BISQUE MATTE
- tinka tiek šviesaus tiek tamsesnio gymio moterims su neutraliu/rožiniu atspalviu.
BEIGE MATTE
- tinka vidutinio tamsumo odai su gelsvu atspalviu.
MEDIUM MATTE
- tinka vidutinio tamsumo odai su neutraliu/rožiniu atspalviu.
TAN MATTE
- tamsiausia spalva. Tinka tamsesnei nei vidutinio tamsumo odai su neutraliu/gelsvu atspalviu.

BX Minerals Matte serijos maskuotojai pasižymi intensyvesnio maskavimo savybėmis, pagaminti iš natūralių mineralų, savo sudėtyje neturi jokių alergizuojančių ar dirginančių priemaišų. Puikiai saugo odą nuo žalingo (UVA ir UVB) saulės poveikio. SPF 20. Ypač tinka Rožinės bei Acnes (spuogelių) paliestai odai, nes ne tik puikiai maskuoja, bet ir gydo odą. Maskuotojas yra daugiau kreminės konsistencijos nei makiažo pagrindas todėl puikiai maskuoja net mažus randelius, ar kitokius odos pažeidimus, bei suteikia matinį atspalvį.

Matte Bisk - tinka bet kokios spalvos odai.
Matte Summer - tinka vidutinio tamsumo ir/ar tamsesnio atspalvio odai.

BX Minerals concealer matte edition

 

APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben